LZL_6600Už 34. sněm našeho spolku se uskutečnil v sobotu 15. dubna 2023 v aule biskupského gymnázia v Hradci Králové. Sešlo se nás celkem sedmnáct, což je necelá třetina členské základny. Přivítali jsme i dva hosty. Každoroční sněm je příležitostí potkat se osobně a o to intenzívněji pohovořit o problémech, ale i radostech, které nás ve vztahu k památkám v uplynulém roce potkaly. Nebo teprve čekají.

Letošní sněm byl také volební. Na další tři roky bude naším předsedou opět Mgr. Rudolf Khol. Gratulujeme a děkujeme, že se této funkce opět ujal. Do výboru Společnosti byli zvoleni: Monika Ficková (pokladník), Daniel Jezbera, Martina Kolinská, Jiří Němeček, Edita Šebestová, Vlastimil Šimek, Ludmila Žlábková.
I v nadcházejícím období bude naším hlavním cílem rekonstrukce památkového objektu Hrnčířova mlýna v Českém Meziříčí. Ale nezapomínáme ani na další drobnější, významem však také velmi důležité, aktivity. O všech budeme určitě informovat nejen na našich webových stránkách, ale i na facebooku a instagramu.
LZL_6568 LZL_6571 LZL_6585 LZL_6587 LZL_6595 LZL_6600 LZL_6601
Tento zápis byl uveřejněn v Pondělí, 17. Duben 2023 v 13.18, je zařazen do kategorie Zprávy a novinky. Můžete sledovat veškeré reakce na něj pomocí RSS 2.0 kanálu. Reakce na článek nejsou povoleny, ale můžete na článek odkazovat na vaší vlastní stránce.

Komentáře nejsou povoleny.