10
Pro

4. číslo Zpravodaje v tomto roce, tentokráte i s přílohou KČT

   Autor: Robert Müller   kategorie: Ostatní

Adobe Reader

Adobe Reader

Titulní list Zpravodaje SOPVČ č. 4/2011

Tak tu máme poslední letošní číslo zpravodaje který  je zároveň  s přílohou KČT – Kalendář turistických akcí 2012 Královéhradecký kraj, ale i s  dalšími vydanými Zpravodaji ke stažení v záložce Publikace.

K dispozici je nové aktuální číslo ve formátu pdf ke stažení a hlavně ke čtení zde – č. 4 (1,07MB). Co v něm najdtete? Tradiční nformace z výboru společnosti, pozvánku na Vánoční výlet, články Lídy Žlábkové „Rok proměn hradu Svojanova na Svitavsku“ a nebo Pavla Bareše „KOSTELY ZNÁMÉ A NEZNÁMÉ – Nové poznatky k dějinám sakrální architektury na Trutnovsku“, ale i celou řadu dalších informací a článků. Vedle elektronické verze vydáváme i tištěnou verzi zpravodaje a kalendáře KČT. Vzhledem k  finanční náročnosti však budeme muset tuto formu v příštích letech omezovat.

Na pravé straně nahoře je logo a zároveň odkaz na stránky poskytovatele prohlížeče “Pdf” souborů, v kterých zpravodaje máte k dispozici. Stačí si jen stáhnou správnou verzi pro Váš operační systém.

Tento zápis byl uveřejněn v Sobota, 10. Prosinec 2011 v 11.08, je zařazen do kategorie Ostatní. Můžete sledovat veškeré reakce na něj pomocí RSS 2.0 kanálu. Reakce na článek nejsou povoleny, ale můžete na článek odkazovat na vaší vlastní stránce.

Komentáře nejsou povoleny.