Článek ze sobotní MF DNES

Jirka Němeček nám pomáhá za každého počasí

Koncem letošního roku finišovaly práce na výměně krovu a následného pokládání rákosových došků i štípaných šindelů v Hostinci u Karla IV. Akce byla podpořena finančními prostředky z Ministerstva kultury ČR a Královéhradeckého kraje. V úterý 13.12.2012 se uskutečnil kontrolní den a nyní probíhá finalizace záverečného vyúčtování akce.

Rád bych touto cestou poděkoval všem našim kolegům, kteří se v letošním roce aktivně zapojili do záchrany objektu, ale také pracovně zdatnému partnerskému sdružení Okrašlovací spolek v Potštejně, o.s. za brigádnickou pomoc v letošním roce. Bez této pomoci bychom jistě vše včas nestihli. Kolega Petr Broulík nám napsal pěkný článek v sobotním hradeckém vydání MF DNES, který s fotografiemi objektu i z poslední brigády připojuji.

Svatý Josef s Ježíškem

Koncem roku se tak můžete zůčastnit i tradičního živého betlému s malým Ježíškem, Pannou Marií i Svatým Josefem, který se uskuteční na štědrý den 24.12.2011 od 10:00 do 11:00 hodin. Za zpěvu koled bude pro zájemce k dispozici betlémské světlo a pro ty  zimou prokřehlé Floriánkův mls a na zahřátí česká medovina.

Tento zápis byl uveřejněn v Čtvrtek, 15. Prosinec 2011 v 11.54, je zařazen do kategorie Ostatní. Můžete sledovat veškeré reakce na něj pomocí RSS 2.0 kanálu. Reakce na článek nejsou povoleny, ale můžete na článek odkazovat na vaší vlastní stránce.

Komentáře nejsou povoleny.