13
Říj

Zpravodaj č.3/2011

   Autor: Robert Müller   kategorie: Ostatní

Adobe Reader

Adobe Reader

Titulní list Zpravodaje SOPVČ č. 3/2011

Tak tu máme třetí letošní číslo zpravodaje který  je zároveň  s dalšími vydanými čísli ke stažení v záložce Publikace.

K dispozici je nové aktuální číslo ve formátu pdf ke stažení a hlavně ke čtení zde – č. 3 (1,01MB). Co v něm najdtete? Informace z výboru společnosti, vychází ENCYKLOPEDIE HRADCE KRÁLOVÉ, kterou si mohou člernové koupit za zvýhodněnou cenu,  zajímavý článek od předsedy Rudolfa Khola k problematice hradu Frymburka,  reportáž z dvoudenního výletu do Polska, ale i celou řadu dalších zajímavých příspěvků – například o konferenci Památková péče v občanské společnosti
TROSKY 2011.

Vedle elektronické verze vydáváme i tištěnou verzi zpravodaje. Vzhledem k  finanční náročnosti však budeme muset tuto formu v příštích letech omezovat.

Na pravé straně nahoře je logo a zároveň odkaz na stránky poskytovatele prohlížeče “Pdf” souborů, v kterých zpravodaje máte k dispozici. Stačí si jen stáhnou správnou verzi pro Váš operační systém.

Tento zápis byl uveřejněn v Čtvrtek, 13. Říjen 2011 v 10.42, je zařazen do kategorie Ostatní. Můžete sledovat veškeré reakce na něj pomocí RSS 2.0 kanálu. Reakce na článek nejsou povoleny, ale můžete na článek odkazovat na vaší vlastní stránce.

Komentáře nejsou povoleny.